KNMP

tekst: 

De Koninklijke Nederlandse Maatschappij ter bevordering der Pharmacie is de beroeps- en brancheorganisatie voor apothekers.
Veel laaggeletterden hebben problemen met het lezen van bijsluiters, enz. Niet alleen sponsort KNMP onze stichting jaarlijks, maar ook hebben onze ambassadeurs een inhoudelijk samenwerking met KNMP om te komen tot toegankelijke en begrijpelijke informatie over geneesmiddelen.
 
categorie: 
23
categorie2: 
147
categorie3: 
0
contactformulier algemeen: 
uit
chatkamers: 
uit
lees meer tekst: 
uit
contactformulier voorzitter: 
uit
contactformulier secretaris: 
uit
contactformulier webmaster: 
uit
KNMP

De Koninklijke Nederlandse Maatschappij ter bevordering der Pharmacie is de beroeps- en brancheorganisatie voor apothekers.
Veel laaggeletterden hebben problemen met het lezen van bijsluiters, enz. Niet alleen sponsort KNMP onze stichting jaarlijks, maar ook hebben onze ambassadeurs een inhoudelijk samenwerking met KNMP om te komen tot toegankelijke en begrijpelijke informatie over geneesmiddelen.